Армспорт: підсумки Кубку України-2015

armsportЦього уїк-енду в Харкові відбувся XV Кубок України з армспорту. За перемогу змагалися 205 спортсменів з 16 регіонів держави, з яких 167 чоловіків та 38 жінок.

Беззаперечними лідерами у своїх категоріях (тобто виграли обидві руки) в жіночій половині були Марина Левченко (50 кг, Полтава), Тетяна Лифарь (60 кг, Дніпропетровськ), Ксенія Безугла (65 кг, Полтава) та Ліна Деменко (70 кг, Полтава). А ось в 55 кг і понад 70 кг виявилося по дві переможниці. Так, в легкій вазі на лівій руці кращою була Анна Гранатова зі Львову, тоді як на правій – Вікторія Рожко з Вінниці. В надважкій категорії Лілія Занько з Полтави перемогла в лівій руці, а Оксана Дяченко з Вінниці – в правій.

У чоловічому турнірі ситуація не така однозначна. Лише в чотирьох з одинадцяти вагових категорій був одноосібний лідер: у 55 кг – Роман Агаєв із Запоріжжя; у 60 кг – Олександр Баландін з Донецька; у 80 кг – Владислав Жигилій із Харкова; в +110 кг – представник Київщини Дмитро Іонов.

Якщо говорити про решту розділів, то в 65 кг переможцями стали Денис Бичок з Житомира (ліва рука) та Євген Вакул із Сум (права рука), в 70 кг – Олександр Шаповал з Харкова і Роман Макаренко із Сум, у 75 кг – Роман Мантика з Полтави й Анатолій Ткаченко з Києва, в 85 кг – Олег Лапшин з Харкова та Сергій Паньковець з Київщини. У важкій вазі лідерами були наступні: 90 кг – Олексій Тополь з Дніпропетровська й Тарас Піддубченко з Київської області, 100 кг – Ігор Окара і Сергій Калініченко (обидва з Полтави), а в 110 кг – Антон Калязін з Києва та Максим Меркулов з Сум.

Прес-служба Спортивного Комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *