Українські тхеквондисти везуть вагомий медальний доробок з ЧЄ-2016

taekwon-do_itf_thessaloniki_2016У Салоніках (Греція) завершився 31-й європейський чемпіонат з тхеквандо ITF серед дорослих. Національна збірна України повертається додому з 17-ма нагородами.

У розділі «туль» чемпіоном континенту став Микола Яковенко (2 дан). У двобоях-спарингах наші представники тричі піднімалися на першу сходинку: Іван Волошин – у 50 кг, Денис Гречішніков – у 64 кг, Баграт Адамія – понад 85 кг.

Індивідуальне срібло на турнірі вибороли Максим Дерябін, у розділі «туль» серед чоловіків 1-го дана, і Вікторія Гудзенко. у спарингу у вазі понад 75 кг.

Віце-чемпіонами Старого Світу в команді двічі ставали наші чоловіки та один раз жінки. Чоловіча команда України відзначилася у розділах «туль» та «спаринг». А ось жіноча команда – у «самозахисті».

Найбільше в нашому доробку бронзових відзнак – вісім. Двічі бронзовими призерами ЧЄ-2016 стали Марія Дубовік та Андрій Клименко. Марія була третьою в розділі «туль» серед жінок 1-го дана та в спарингу вагової категорії до 75 кг. Андрій, у свою чергу, відзначився на третій щаблині в розділі «туль» серед чоловіків 3-го дана та в спарингу у вазі до 78 кг. Ще одним бронзовим призером Європи став Владислав Шульга, в розділі «спаринг» до 85 кг.

Тричі наші представники були третіми завдяки колективним зусиллям. Жіноча команда увійшла до чільної трійки в розділах «туль» і «спецтехніка», а чоловіча – у самозахисті.

Підсумкове загальнокомандне місце України – друге.

Разом з дорослою першістю проходив юніорський чемпіонат, де молоді тхеквондисти України також посіли другу загальнокомандну позицію. На їхньому рахунку 43 медалі – 9 золотих, 15 срібних, 19 бронзових.

Чемпіонат Європи з тхеквондо (ІТФ) проходив з 11 по 17 квітня 2016 року. В турнірі брали участь спортсмени з 31 країни.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *