Низка українських медалей на ЧЄ-2016 з класичного пауерліфтингу

marynenkoУ Тарту (Естонія) завершилися континентальні змагання з класичного пауерліфтингу. У топ-3 команд Старого світу завершили турнір наші юнаки, дівчата та юніори.

Серед юнаків на п’єдестал пошани піднімалися Руслан Рузімурадов (66 кг, золото), Вадим Гутнік (53 кг) та Андрій Білик (83 кг) – обидва срібні призери. У дівчат на подіумі відзначилися Дар`я Лазебна (52 кг, золото з рекордом світу), Ангеліна Кінях (43 кг) і Олена Борщевська (72 кг) – обидві вибороли срібло, а також Катерина Ткачук (57 кг бронза). В юніорських змаганнях у нас троє призерів — Владислав Єрмішин (59 кг, золото), Станіслав Здробилко (83 кг) і Сергій Коваленко (105 кг) – обидва бронзові призери.

У п’ятірці найкращих збірних континенту фінішували українські чоловіки. Срібними призерами ЧЄ стали Антон Караченцев (74 кг) та Віктор Мариненко (120 кг).

Досить невдалим видався турнір для наших жінок та юніорок, які зайняли 16-е та 14-е загальнокомандні місця відповідно. Так, найвищий показник серед українок у Дарї Кузьміної (52 кг, 4 місце), у в юніорок – у Василіси Оніщенко (63 кг, 5 місце).

Додамо, що вже вдруге чемпіонат Європи проходив без використання спеціальної екіпіровки. Цьогоріч у турнірі взяли участь понад півтисячі учасників.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *