Українська пара акробаток – бронзовий призер ЧС-2016 (U13-19)

NmFSlt2Znj4У Путяні (Китай), окрім дорослої акробатичної першості світу, також проходив планетарний форум у трьох молодших вікових групах. Спортсмени національної збірної з акробатики повертаються додому з однією нагородою.

Українки Анастасія Азарова і Катерина Темнохуд завоювали третє місце серед дівчачих пар (13-19 років). У фіналі наші дівчата попереду себе пропустили лише бельгійок і британок.

У цій же віковій категорії, але в змаганнях хлопчачих дуетів, українці Дмитро Науменко та Віталій Непомнящий були близькі до нагород, однак залишилися на четвертій сходинці підсумкового протоколу.

У топ-5 світу за підсумками ЧС фінішували і Микита Лукахін з Микитою Нікітіним. П’яту сходинку вони посіли у змаганнях пар хлопчиків 12-18 років.

Аліна Кипень, Анастасія Сотник і Діана Зайченко – відібрались до фіналу в змаганнях дівчачих тріо (13-19 років), але фінішували шостими. Також у фіналі змішаних пар (13-19 років) від України виступали Антон Дорошенко з Анастасією Ширшовою, однак завершили турнір восьмими.

Не зуміли потрапити до фінальної частини змагань Ірина Ладиненко і Єлизавета Шаповалова. У кваліфікаційному відборі серед дівчачих пар (12-18 років) вони посіли 15-е місце.

Додамо, у третій віковій групі – 11-16 років – українські акробати не були заявлені.

Нагадаємо, найвищий результат у дорослої збірної України на цьому турнірі — четверте місце чоловічого квартету.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *