Львівська акробатична четвірка виборола ліцензії на Всесвітні ігри-2017

acroНа нещодавно проведеному 25-му акробатичному чемпіонаті світу в Китаю розігрувались путівки на Всесвітні ігри, які проходитимуть у Вроцлаві (Польща) з 20 по 30 липня в 2017 році.

Чоловіча акробатична четвірка зі Львова посіла четверте місце у фіналі ЧС, тим самим забезпечивши себе ліцензією на головну подію чотириріччя для неолімпійських видів спорту. Український квартет виступав у Путяні в складі Владислава Кукурудза, Юрія Пуша, Станіслава Кукурудза і Тараса Яруша.

Окрім українців, в цьому розділі кваліфікувалися на Всесвітні ігри Китай, Велика Британія, Ізраїль, Росія й Австралія. Серед жіночих груп путівки отримали Білорусь, Китай, Північна Корея, Росія, Велика Британія і Португалія. У змаганнях змішаних пар за перемогу на Всесвітніх іграх сперечатимуться представники США, Польщі, Білорусі, Росії, Португалії та Великої Британії.

Як повідомили в Міжнародній асоціації Всесвітніх ігор, відбірковий бар’єр від Міжнародної федерації гімнастики (FIG) полягав у наступному: топ-5 країн в кожній дисципліні за підсумками кваліфікаційного раунду отримували місце на турнірі у Вроцлаві, але не більше однієї команди від країни. Доля додаткової шостої ліцензії вирішувалася FIG, в залежності від забезпечення участі приймаючої країни та континентального представництва.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *