24 серпня – Всеукраїнські пляжні ігри. Запрошуємо!

beach-handball-Poltoratskiy-124 серпня, о 15.00 на території спортивного комплексу «Місто Спорту» (Київ, Гідропарк) пройде одна з найяскравіших подій у світі пляжного спорту – перші Всеукраїнські пляжні ігри (Ukrainian Beach Games).

Під спекотним літнім сонцем на найкращій пляжній арені Києва Спортивний комітет України збере найсильніших представників семи пляжних командних видів спорту, які продемонструють свою силу, витривалість і уміння. У показових матчах ви побачите «best of the best» у своїх дисциплінах: це пляжні волейболісти і футболісти, майстри пляжного регбі і тенісу, спортсмени футволею і алтимат (фрізбі), а головне, публіка побачить героїв липневого чемпіонату світу з пляжного гандболу – наших чоловіків, які стали срібними призерами турніру в Омані.

Проект Ukrainian Beach Games покликаний популяризувати спорт і здоровий спосіб життя серед молоді і розрахований на тривалу перспективу. Вже наступного року змагання на Всеукраїнських пляжних іграх будуть рейтинговими — у 2013-му UBG буде внесено до єдиного календарного плану, і спортсмени виступатимуть у серйозному змагальному режимі.

Нині ж головна мета — презентувати види спорту, які швидкими темпами набирають обертів в Україні, Європі та світі. Гості і учасники зможуть поринути в атмосферу літа, спорту і активного відпочинку. Кожен, хто відвідає Всеукраїнські пляжні ігри, не залишиться байдужим: молоді, але вже популярні види спорту, які будуть представлені на проекті, захоплюють і буквально затягують – сьогодні побачиш, а вже завтра зіграєш!

Крім того, будь-яке літнє дійство – це атмосфера свята і веселощів. Всеукраїнські пляжні ігри – не виняток. Гостей чекає яскрава шоу-програма за участю кращих МС, DJs, команд черлідерів. Офіційний коктейль заходу – холодний освіжаючий мохіто.

Всеукраїнські пляжні ігри – заплануй свято на 24 серпня!

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *