25 медалей ЧС з армрестлінгу на рахунку українських спортсменів з особливими потребами!

У Будапешті (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та спортсменів з обмеженими можливостями (з вадами зору, слуху та з ураженням ОРА). У чемпіонаті взяли участь близько 1200 спортсменів з 53 країн світу.

На рахунку наших спортсменів 56 медалей (13 золотих, 16 срібних та, 27 бронзових),  з яких 25 (6 золотих, 10 срібних та 9 бронзових медалей) приходяться на спортсменів з обмеженими можливостями. У командному заліку серед спортсменів з особливими потребами збірна України здобула бронзу.  

Спортсмени з ураженням ОРА вибороли 10 медалей (3 золоті, 4 срібні та 3 бронзові). Двічі чемпіоном світу 2017 року став Микола Педоренко (в.к. до 55 кг). Ще одне золото у «прекрасної статі»: чемпіонкою стала Наталія Стрельцова (в.к. понад 65 кг). Юлія Гадаєва (в.к. до 65 кг) здобула срібну та бронзову медалі. А також, по одній срібній медалі вибороли Світлана Дроздюк (в.к. до 65 кг), Сергій Куропата (в.к. до 80 кг) та Олександр Кузнєцов (в.к. до 85 кг). Бронзовими призерами ЧС стали Микола Татевосян (в.к. до 75 кг) та Тетяна Ранчук (в.к. до 65 кг).

У спортсменів з вадами слуху на рахунку одна бронзова медаль, яку здобув для збірної Сергій Сердюков (в.к. до 70 кг).

А спортсмени з вадами зору мають на рахунку 14 нагород, з них: 3 золоті, 6 срібних та 5 бронзових. Тут двічі Чемпіонкою стала Олеся Бессальнова (в.к. до 60 кг). Ще одним чемпіоном став В’ячеслав Холімінчук (в.к. понад 100 кг), який також здобув срібні медаль на іншій руці. Дві срібні медалі на рахунку Ганни Судніциної (в.к. до 70 кг). Срібло у комплекті з бронзою здобули Дмитро Сорока (в.к. до 90 кг), Олександр Хіміч (в.к. до 100 кг) та Вадим Мандриченко (в.к. до 100 кг). Дві бронзові медалі в арсеналі Ігора Гуменбка (в.к. до 70 кг).

У 2018 році чемпіонат Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих і пара-чемпіонат Європи серед спортсменів з вадами зору, слуху та з ураженням ОРА відбудеться наприкінці травня у м. Софії (Болгарія), а чемпіонат світу – у вересні в Анталії (Туреччина).

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових досягнень!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *