26 медалей привезла українська збірна з підводного плавання з ЧЄ у Вроцлаві!

Для польського міста Вроцлав липень виявився дуже активним та насиченим спортивними подіями. Вже на цьому тижні, а саме 20 липня, відбудеться урочисте відкриття Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту, які триватимуть 10 днів. Тим не менш, місто не обмежилось тільки цими масштабними змаганнями, на початку липня Вроцлав приймав чемпіонат Європи з підводного плавання (в ластах у басейні та на відкритій воді).

Українська збірна продемонструвала блискучі результати: 26 медалей різного ґатунку, з них 21 медаль в особистому заліку та п’ять – в естафетах.

Загалом у чемпіонаті взяли участь понад 200 спортсменів з 20 країн Європи. У гострій боротьбі Національна збірна України здобула 5 золотих медалей, 11 срібних та 10 бронзових.

Чемпіонами Європи стали Ірина Пікінер (категорія 50 м. біласти), Анастасія Антоняк (категорія 400 м. моноласти), Катерина Дєлова (категорія 50 м. пірнання), Євгенія Олєйнікова (категорія 800 м. моноласти)  та Денис Грубнік (категорія 400 м. з аквалангом).

Сьогодні українська збірна залишається у Вроцлаві в очікуванні Всесвітніх ігор, де семеро плавчинь 21 та 22 липня боротимуться за нагороди у наймасштабніших змаганнях з неолімпійських видів спорту.

Нагадаємо, що до Національної збірної з підводного плавання на TWG-2017 увійшли: Анастасія Антоняк, Катерина Дєлова, Світлана Жукова, Юлія Чумак, Ірина Пікінер, Ксенія Скрипель та Валентина Рєзнік.

Вболіваймо за наших спортсменок!

 Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *