27 медалей здобула збірна на чемпіонаті світу з панкратіону!

Днями в Сочі (Росія) завершився чемпіонат світу з панкратіону серед юніорів та дорослих. У змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з 16 країн світу.

Україну представляла збірна у складі 21 спортсмена, які змагались у двох розділах: Панкратіон Алтіма (без ударів руками в голову) та класичний Панкратіон Фул (повний контакт). 

На рахунку збірної  27 нагород (7 золотих, 9 срібних та 11 бронзових). Майже всі спортсмени повернулись із медалями!

Тріумфальну перемогу в обох розділах здобув Юрій Чижевський (в.к. 92 кг), який вчетверте підтвердив титул чемпіона світу. Цього разу нашому спортсмену довелося змагатися із суперниками з Казахстану, Румунії, Росії та України.

Ігор Наконечний, тренер Юрія дуже пишається своїм підопічним.  Він зазначив, що готуючись до чемпіонату світу, Юрію довелось зганяти зайву вагу, що однак ніяк не позначилось на його результатах. За словами спортсмена, бажання взяти участь і перемогти у чемпіонаті було настільки сильним, що результатів дієти, розрахованої на два тижні, вдалося досягти всього за 4 дні!

«Я задоволений результатами всіх своїх спортсменів. Вони точно виклались на повну. Але я також знаю, що могло бути ще краще. В нас дуже сильні спортсмени, але це спорт, наприклад, Ганна Беженар могла здобути золото та прокинулась стара травма. Ну і варто відзначити, що зовсім недавно завершились змагання в Баку. Тож два тижні змагань без перерви дали своє» — коментує результати спортсменів Ігор Наконечний.

Крім Чижевського серед дорослих чемпіоном всесвітнього масштабу став Дмитро Баранов (в.к. 60 кг). Він здобув золоту медаль у дисципліні Панкратіон Фул і міг би здобути золото і в Алтіма, але за рішенням суддей отримав дискваліфікацію і в результаті срібну медаль.

Задали жару і дівчата, які змагались тільки в Алтіма. Чемпіонками стали Світлана Скрипник (в.к. 58 кг), Флоріка Лучич (в.к. 64 кг) та Олена Сушко (в.к. 71 кг).

Срібні медалі дорослого заліку мають також Богдан Ленда (в.к. 77 кг) в Алтіма, Ганна Беженар (в.к. 53 кг) Алтіма та Максим Яловцов (в.к. 92 кг) в обох дисциплінах. Також, віце-чемпіонами світу в Алтіма стали Кирило Оробець (в.к. 71 кг) та Гнат Тєлєгін (в.к. +100 кг), які окрім цього здобули ще по бронзі в Панкратіоні Фул.

Бронзові призери: Юрій Черкалюк (в.к. 66 кг) – Панкратіон Фул, Олександр Козлов (в.к. 66 кг) – Панкратіон Фул та Алтіма, Денис Семенюк (в.к. 71 кг) – Панкратіон Фул, Герман Городецький (в.к. 84 кг) – Алтіма та Олександр Писанко (в.к. 100 кг) – Алтіма та Панкратіон Фул.

Крім дорослих у змаганнях взяли участь юніори. І тут в нас теж є медалі!

Данило Козлов (в.к. 71 кг) здобув золото у дисципліні Панкратіон Фул та срібло в Алтіма. Кенан Алєскеров (в.к. 66 кг) здобув срібло в Алтіма. А Ганна Заікіна (в.к. 64 кг) та Альберт Моспан (в.к. 60 кг) стали бронзовими призелами в дисципліні Алтіма.

Українська збірна здобула у загальнокомандному заліку з Панкратіону Алтіма ІІ місце, поступившись збірній Росії, а у Панкратіоні фул стала ІІІ, помінявшись місцями із збірною Казахтану

Як зазначив Головний тренер збірної України Сергій Чередніченко: «Змагання відбулись у стандартному режимі. Хлопці та дівчата показали хороші та очікувані результати. Поставлені перед збірною завдання – виконані. Трохи не вистачає фінансування аби збірна мала змогу взяти участь у змаганнях у повному складі. Так, наприклад, Росія виставила по два спортсмена у кожній дисципліні, казахстан теж приїхав значно більшим складом, ніж ми, проте, ми знаходимось у трійці лідерів. Тож будемо готуватись до наступного року.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *