29 Всесвітнялітня Універсіада-2017 відбудеться 19-30 серпня у китайськомумістіТайбей!

Днями розпочалась відправка українських спортсменів на 29 Всесвітню літню Універсіаду-2017, яка відбуватиметься з 19 до 30 серпня у м. Тайбей (Китай).

Довідково: Універсіада — це міжнародні спортивні змагання серед студентів, що проводяться Міжнародною федерацією університетського спорту (FISU). Часто згадується, як «Всесвітні студентські ігри» і «Всесвітні університетські ігри». Змагання проводяться раз на два роки у зимній та літній періоди. Свій початок Універсіада бере у 1905 році, коли в США пройшли перші міжнародні змагання серед студентів. У 1919 році Жаном Птіжаном була створена Конфедерація студентів. Під егідою цієї організації у 1923 році відбулися перші Всесвітні ігри студентів в Парижі.

Цього року у літній Універсіаді візьмуть участь понад 10 тисяч спортсменів з понад 150 країн світу, які представлятимуть 21 вид спорту. Під українським прапором змагатимуться 179 спортсменів (у минулій Універсіаді брали участь 137 спортсменів). Збірна України боротиметься за нагороди у 14 видах спорту: баскетболі (чоловіки), важкій атлетиці, волейболі (жінки і чоловіки), спортивній гімнастиці, художній гімнастиці, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, стрибках у воду, стрільбі з лука, тхеквондо, фехтуванні, футболі та ушу.

Без наших спортсменівзалишатьсябадмінтон, бейсбол, водне поло, гольф, настільнийтеніс, роликовий спорт, теніс.

Найтитулованішими спортсменами національної збірної є Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв і бронзовий медаліст – Ігор Радівілов, на світовий та європейський подіуми піднімались: плавці Андрій Говоров, Михайло Романчук, стрибуни у воду Олександр Горшковозов, Олег Колодій, Максим Долгов, Вікторія Кесарь, стрілки з лука Георгій Іваницький, Лідія Січенікова, тхеквондистка Ірина Ромолданова, представники фехтування Анатолій Герей, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова, важкоатлетка Ірина Деха, легкоатлетки Ірина Геращенко, Ольга Бібік та інші.

Склад студентської збірної команди України оприлюднений на сайті Комітету з фізичноговиховання та спорту МОН України за посиланням.

З неолімпійських видів спорту Україна буде представлена у змаганнях з Ушу, які розпочнуться 26 серпня. До складу збірної увійшли шестеро спортсменів: Людмила Темна, Роман Рева, Ілона Ольховик, Олена Рбокінь, Ганна Терещенко та Андрій Фегецин.

Прес-служба Спортивного комітету України 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *