3 медалі українських борців на поясах на Універсіаді в Казані

universiade-belt-wrestlingВ російській Казані стартували Всесвітні студентські ігри – 27-ма літня Універсіада. За медалі змагаються спортсмени зі 162-х країн, серед яких присутні і зовсім екзотичні – приміром, Кюрасао, Джибуті чи Острови Кука. Кількість видів спорту – 27 – рекордна в історії. Вперше на Універсіаді представлені боротьба на поясах, самбо, бокс, синхронне плавання і регбі-7.

Після грандіозної церемонії відкриття, коли учасників вітали навіть із космосу, почалися напружені змагання, які триватимуть до 17-го липня. Серед розмаїття спортивних дисциплін є у Казані і три неолімпійські види – самбо, боротьба на поясах і шахи (федерації з цих видів спорту є колективними членами Спортивного комітету України).

Наразі розіграно вже 38 комплектів медалей із 351-го. У боротьбі на поясах, традиційному виді спорту для багатьох народів світу, визначилися чемпіони і призери у змаганнях вільного стилю (фіксований пояс, без ніг) серед чоловіків.

Українські борці поповнили скарбничку збірної трьома медалями. Срібні нагороди здобули Дмитро Косенок (до 62 кг) та Олександр Гордієнко (понад 100 кг), який більше знаний своїми успіхами у сумо (Олександр – чемпіон Європи цього року в абсолютній категорії, йому навіть пропонували перейти в професіонали і переїхати до Японії). Бронзова медаль в активі Умера Белялова, який змагався у ваговій категорії до 68 кг.

Загалом в активі збірної України вже 11 медалей – 1 золота, 6 срібних і 4 бронзові. Окрім борців на поясах, у переліку медалістів наші веслувальники, які були одними з найкращих у змаганнях з академічного веслування. Єдине (поки що) золото на рахунку Наталії Довгодько в жіночій одиночці.

{social}

{iarelatednews articleid=»1491″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *