3 українські команди зіграли на Moscow Open зі стрітболу

altУ столиці Росії відбувся фінал світової ліги чемпіонів зі стрітболу Moscow Open 2011. З цього року формат турніру було змінено: замість збірних команд учасниками Moscow Open-2011 були переможці національних чемпіонатів та володарі кубків, а також переможці міжнародних турнірів (Prague Open, Pacific Open та Tallinn Open).
Серед представників 17-ти країн Європи грали і 3 українських команди:
— чемпіони України-2011 – «ДУЕП-Касетоба» (м. Дніпропетровськ) – Олексій Севастьянов, Дмитро Балабан, Ярослав Квітковський та Ілля Махинько – потрапили одразу до основної сітки змагань;
— бронзові призери Кубку України-2011 – «Росичі» (м. Київ) – Руслан Фурса, Сергій Ожерельєв, Єгор Маслюченко та Данило Масюк – потрапили до кваліфікації;
— віце-чемпіони України-2011 – «Моя улюблена команда» (м. Харків) – Сергій Ольховиков, Юрій Тороп, Андрій Смаковський та Дмитро Кривенко – отримала право зіграти у кваліфікації через відмову команди з Латвії.
Прикро, але ані «Росичі», ані «Моя улюблена команда» сито кваліфікації не подолали. «ДУЕП-Касетоба» ж у груповому турнірі (учасники були поділені на 4 групи по 6 команд, далі проходили по 4 найкращі) виступила практично ідеально: 4 перемоги у п’яти матчах і підсумкове друге місце. З-поміж інших українці перемогли і майбутніх чемпіонів Moscow Open – словенський «Bwin.com».
Щоправда, вже у першому раунді плей-офф, на хлопців чекало розчарування – у запеклій боротьбі касетобівці поступилися латвійському колективу «Armet».
{social}
{iarelatednews articleid=»769,726,789″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *