Чоловічий акробатичний квартет посів 4 місце на ЧС-2016

acro_ukraine_2016У неділю, 3 квітня, в китайському Путяні завершився 25-й Чемпіонат світу з акробатики. Збірна України виступала в трьох з п’яти дисциплін, проте до фіналу українці потрапили лише в одній.

Національний чоловічий квартет — Станіслав Кукурудз, Тарас Яруш, Юрій Пуш і Владислав Кукурудз – кваліфікувалися до фінальної частини змагань із п’ятим результатом. Серед топ-6 чоловічих груп світу українці посіли четверту сходинку, пропустивши попереду себе лише трьох лідерів кваліфікації, однак стали кращими за російський квартет, який в першому раунді йшов вище за нас.

У двох інших дисциплінах, де були заявлені наші спортсмени, їм трошки не вистачило для виходу в заключну стадію турніру. У змаганнях жіночих дуетів Вероніка Габелок та Ірина Назимова зупинилися на відстані менше 0,2 бала. Чоловічій парі Владислав Мітін та Федір Шевченко потрібен був ще один бал, аби потрапити до першої шістки.

Спортсмени збірної України не виступали в жіночому тріо й змішаних дуетах.

У цьому році до Путяню завітали 152 атлети з 21 країни світу. Вперше серед учасників планетарного форуму був Іран. Відзначимо, акробатична світова першість вперше за 22 роки пройшла в Китаю. Востаннє КНР приймала ЧС з акробатики в 1994 році в Пекіні.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *