4 нагороди вибороли українці на International Karate Friendship 2016 в Японії

aratovskaya-ilonaНещодавно в Японії в рамках щорічної події під назвою International Karate Friendship 2016 відбулися чемпіонати світу з кіокушин карате серед жінок, юніорів, дітей і сеньйорів. Протягом двох змагальних днів 11 українців виходили на татамі, а чотири з них дісталися п’єдесталу пошани.

У перший день змагань єдину медаль для України виборола Ілона Аратовська з Кривого Рогу. Вона виступала на турнірі World Youth Elite Karate Championships у ваговій категорії до 50 кг серед юніорів 15-17 років. Вже в травні Ілона братиме участь в континентальній першості в Болгарії.

Ще три відзнаки були здобуті на другий день змагань в рамках чемпіонату світу серед ветеранів (сеньйорів). Двічі українці піднімалися на першу сходинку: Олексій Бурлуцький в 80 кг і Олександр Бороздін в категорії понад 80 кг. В плюс 80 кг ми також маємо бронзову відзнаку, яка на рахунку Юрія Мельнюка.

На жаль, не вдалося дістатися нагород єдиній представниці України на планетарному форумі серед жінок. Марія Біла не змога подолати перше коло змагань.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *