4 медалі України на Кубку світу з ушу-саньда

wushu-sanda-wcЧотири з чотирьох: чотири українських спортсмена взяли участь у 6-му Кубку світу з ушу-саньда (контактні поєдинки) і всі чотири опинилися на п’єдесталі пошани!

Артур Приходько (Вінницька область) у категорії до 75-ти кілограмів і Дмитро Баток (Київська область) у вазі до 85-ти кіло стали срібними призерами змагань, Руслан Духно (Донецька область, до 70 кг) й Олександр Рудьковський (Вінницька область, понад 90 кг) – бронзовими.

Путівки на Кубок світу розігруються на чемпіонаті світу, тож тут зібрані дійсно найкращі бійці. Відтак результат українців – це насправді показник того, що рівень ушу-саньда в нашій країні відчутно зростає. Українські спортсмени відмінно готові як фізично, так і технічно. А от над психологією, за словами президента Української федерації ушу Олега Чуканова, ще працювати і працювати – щойно у ринг виходить титулований суперник, наші хлопці «тушуються», кудись дівається вся майстерність…

«Можу сказати, що на Кубку світу я побачив прогрес і в цьому плані, – з оптимізмом говорить Олег Чуканов. – Хлопці починають розуміти, що можна битися з будь-ким, перемагати будь-кого, якщо проявити свої найкращі якості. Багаторазові чемпіони світу теж відчувають біль, вони теж не залізні – потрібно лише правильно і чітко працювати».

На черзі у збірної України з ушу – чемпіонат світу з таолу (демонстраційні комплекси), який так само пройде у Китаї. Потужна команда – юніори, дорослі, ветерани – вилітає до Піднебесної уже в п’ятницю. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1270,1071,874″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *