4 золотих на КС-2016 з сумо в Мінську

 sumo_drbojan Нещодавно в Мінську (Білорусь) відбувся етап світових кубкових змагань з сумо. За підсумками всіх турнірних днів, представники збірної України повернулися додому з 4 золотими медалями, 3 срібними та 9 бронзових.

Переможницями в особистому заліку Кубку світу в Мінську стали троє наших дівчат-лідерок: у 65 кг – це Аліна Бойкова, в 80 кг – Марина Максимова, а в понад 80 кг – Марія Дрбоян. Ще одна золота нагорода була здобута командними зусиллями чоловіків: Важею Даіаурі, Сергієм Соколовським, Антоном Чуєвим і Дмитром Чмиховим.

Натомість жіноча команда України посіла другу сходинку на кубковому п’єдесталі пошани, у складі Іванни Березовської, Марії Дрбоян, Вікторії Рогової і Тетяни Скирди. У чоловічій частині змагань срібними призерами КС стали Олександр Вересюк (+115 кг) з Марією Дробоян (абсолютна вага).

Іванна Березовська поповнила свою особисту скарбничку двома бронзами в абсолютці та понад 80 кг. Вікторія Рогова, окрім командного срібла, посіла третє місце в категорії до 80 кг. Серед наших чоловіків персональні медалі бронзового ґатунку вибороли Костянтин Булатов та Анатолій Хлюстін (обидва – у 85 кг), Микола Кожухов і Дмитро Чмихов (обидва – у 115 кг), Сергій Соколовський (+115 кг і «абсолютка»), а також Максим Олешко (абсолютна вага).

Раніше ми писали, хто став володарем Кубку України 2016 року з сумо.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *