5 нагород для українських самбістів на етапі Кубку світу

altУ Москві пройшов Х Міжнародний турнір з самбо, етап Кубку світу на призи Заслуженого майстра спорту Росії Асламбека Аслаханова. Ці змагання були одним із завершальних етапів підготовки до чемпіонату світу, що пройде у столиці Литви Вільнюсі 10-14-го листопада.
У столиці Росії на килим вийшли 224 бійця з 15-ти країн, які виступали у розділах спортивного та бойового самбо. 
Збірна України на цьому етапі Кубку світу узяла 5 медалей. Усі – у змаганнях зі спортивного розділу самбо. Дмитро Бабічук (вагова категорія до 74 кг), Тегран Казарян (до 68 кг), Олена Сайко (до 64 кг) і Тетяна Савенко (до 72 кг) стали срібними призерами, а Олеся Савчук (до 56 кг) – бронзовою. 
Лідерка нашої команди Олена Сайко у фіналі поступилася своїй давній суперниці з Росії Катерині Онопрієнко, з якою боролася і у фіналі І Всесвітніх ігор з єдиноборств у Пекіні минулого року. Реванш узяти не вдалося, але сама Онопрієнко зізналася, що перемогти українку було дуже важко. 
Збірна Росії стала беззаперечним переможцем загального заліку, а найкращим бійцем турніру було визнано росіянина Євгена Ісаєва, котрий у фіналі категорії понад 100 кг подужав багаторазового чемпіона світу з Білорусії Юрія Рибака.
{social}
{iarelatednews articleid=»539,282,263,195″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *