58 нагород приніс українським спортсменам Чемпіонат Європи з ушу!

Днями у Тбілісі (Грузія) відбувся Чемпіонат Європи з ушу. За звання найкращих на континенті змагались 808 учасників із 29 країн. Україну представляли 50 спортсменів різних вікових категорій. 

За загальним показником Україна посіла тверде третє місце. Але мусимо зазначити, що кількість учасників від країн була необмеженою, тож наші 50 спортсменів вибороли загальнокомандну бронзу, поступившись лише командам Росії, яку представляли 200 учасників та Туреччини, яку представляли 150 учасників.

Загальною кількістю українська команда привезла 58 нагород, з них: 14 золотих, 19 срібних та 25 бронзових медалей.

На цьогорічному Чемпіонаті, показали себе спортсмени з категорії дорослих, які вибороли 12 золотих, 9 срібних та 12 бронзових медалей. У віковій категорії 18 років та старше проявив себе Роман Рева, який виборов для України одразу золото та срібло, а також Людмила Темна та Ганна Терещенко, які повернулись додому з золотом.

Юніори привезли на Батьківщину 17 нагод, з яких: 2 золоті медалі, 7 срібних та 8 бронзових. Чудові показники продемонструвала спортсменка-юніорка (до 14 років), яка захопила одразу три медалі – золото, срібло та бронзу.

Яскравою зіркою змагань стала вінничанка Лілія Хоружина яка отримала титул чемпіонки у категорії змагань Легкий контакт.

«Цьогорічні змагання виявилися дещо складнішими, ніж очікували наші спортсмени. В першу чергу це пов’язано із поверненням у чемпіонат сильних суперників з Туреччини. А також, із кількістю учасників, які представляють країну на змаганнях. Вже на сьогоднішній день у нас є більше ста готових до змагань спортсменів, але на жаль, ми не в змозі фінансово забезпечити участь у змаганнях такої кількості людей. Тож є до чого прагнути!» — зазначив Президент української федерації ушу Олег Чуканов.

Прес-служба Спортивного комітету України 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *