6 із 8: блискучий результат України на юніорському ЧЄ

billiard-youth-euro-2013В Судаку завершився один з найбільших турнірів року у російському більярді – першість Європи з «Вільної піраміди» серед юніорів, на якій зібралося 58 учасників з п’яти країн (37 хлопців і 21 дівчина). Збірна України на домашньому чемпіонаті континенту виступила більш ніж гідно, навіть краще, ніж на Євро-2012, коли взяла п’ять нагород із восьми – цього разу наші більярдисти забрали шість медалей!

На шляху до півфіналів, участь у яких вже гарантує бронзову медаль, українці в «олімпійці» зазнали лише однієї поразки від представників інших збірних.

У фіналі змагань хлопців зійшлися чемпіон Європи минулого року Кирило Устич та Владислав Дерев’янко. Влад стрімко пішов у відрив, віддавши першу партію супернику лише за рахунку 4:0 на свою користь. У підсумку – 6:3, перемога Дерев’янка, який прийняв звання найкращого юніора Європи від Устича. Бронзовими медалями нагородили нашого Богдана Рибалка та представника Росії Ільдара Вахітова.

Як і Кирило Устич, не змогла захистити свій титул чемпіонки Анна Котляр, яка в ½-й поступилася росіянці Анастасії Зверинцевій і задовольнилася цього разу бронзовою нагородою. Реванш за співвітчизницю у фіналі взяла Марія Пудовкіна – впевнена перемога з рахунком 4:0 і заслужена золота медаль. У Зверинцевої срібло, а ще одну бронзу здобула киянка Олександра Хомичова.

Відзначимо, що Владислав Дерев’янко і Марія Пудовкіна, наші чемпіони, які вже заявили про себе і на дорослому рівні, – представники Дніпропетровська. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1423,1382″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *