Вінниця прийняла рекордний юнацький ЧУ з шашок-64

shashki_vinnytsja_2016На Поділлі минулого тижня юнаки та дівчата визначили переможців та призерів національної першості з шашок-64. Як зазнають організатори, змагання з класичної гри перевершили рекорд юнацьких чемпіонатів України. Вперше в цей розділ заявились понад 140 гравців.

Саме турнір-«класік» відкривав подію і тривав протягом п’яти днів. Після нього розігрувались нагороди в швидких шашках, а потім – у блискавичній грі.

За підсумками змагань кращою командою стала Дніпропетровська область, шашкісти якої вибороли 15 медалей, з яких 11 золотих.

Кияни стали другими в неофіційному командному заліку. Столичні спортсмени шість разів піднімалися на п’єдестал пошани, з них тричі – на найвищу сходинку.

Харківська команда шашкістів була третьою з 16 відзнаками, але з них лише два золота.

Призерами змагань також ставали представники Запорізької, Херсонської, Вінницької та Одеської областей.

Окремо відзначимо сеанс одночасної гри з чемпiоном свiту серед молодi та переможцем II World Mind Games у блiц-грi Денисом Шкатулою. Майстер-клас пройшов на «відмінно». І лише одному хлопцеві, з 31 учасника сеансу одночасної гри, вдалося здолати чемпіона – юніору Ярославу Гончаренку з м. Балта (Одеська обл.).

Загалом у 18 турнiрах взяли участь 162 спортсмени – 100 юнакiв і 62 дiвчини. На змаганнях були представлені такі вікові групи (серед юнакiв та дiвчат окремо): юніори (1997-2002 р.н. ), кадети (2003-2007 р.н.), юні надії (2008 р.н. i молодші).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *