Топ-8 на ЧС – найвищий результат наших більярдистів

ukraine_2016У суботу, 2 квітня, в Алмати (Казахстан) завершилася світова першість 2016 року в комбінованій піраміді серед чоловіків та жінок. Збірна України складалася з 11 спортсменів. Найвищий результат продемонструвала Ганна Котляр.

21-річна майстер спорту з Києва дісталася топ-8. До півфіналу її не пропустила представниця Білорусі. Таким чином, на першому жіночому Чемпіонаті світу з Комбінованої піраміди Україна має у своєму активі показник у топ-8 найсильніших спортсменок планети.

Ще дві наші представниці припинили боротьбу в 1/8 фіналу. На цій стадії діюча чемпіонка України Марія Турчина в комбінованій піраміді поступилася майбутній переможниці, а Вікторія Іванова, бронзова призерка нещодавнього розіграшу ЧУ, не змогла здолати майбутню віце-чемпіонку турніру.

Наша чоловіча команда була представлена досить масово – 8 спортсменами, однак вище топ-16 вони фінішувати не змогли. До шістнадцяти найсильніших більярдистів планети увійшли Олександр Бедевка, Ігор Литовченко та Ярослав Тарновецький. А ось Артур Півченко, який став два тижні тому чемпіоном України в цій дисципліні, зупинився вже в другому колі змагань.

Загалом в обох турнірах взяли участь 115 спортсменів із 18 країн світу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *