8 нагород України на ЧС-2016 з сумо

sumo_wc2016_ukr В останній уїк-енд липня в столиці Монголії пройшов чемпіонат світу 2016 року з сумо. Збірна України виборола в Улан-Батор вісім нагород, дві з яких – у командній першості. За підсумками виступів всіх країн-учасниць планетарного форуму Україна посіла третє загальнокомандне місце.

Тричі в Монголії лунав гімн України і синьо-жовтий прапор майорів на першому місці. До своєї значної скарбниці перемог золото ЧС-2016 додала Аліна Бойкова. Спортсменка виграла вагову категорію до 65 кг. Не менш вдало виступила Марина Максименко, на рахунку якої підсумкова вікторія в 80 кг. У турнірі юніорів (U-18) відзначилася Карина Колесник, яка стала першою у вазі до 60кг.

Єдине срібло в доробку українців було завойоване зусиллями Марії Дрбоян. Наша спортсменка виборола друге місце в категорії понад 80 кг.

Двічі спортсмени збірної України піднімалися на третю сходинку пєдесталу пошани: Сергій Соколовський здобув бронзу в +115 кг, Іванна Березовська – в абсолютній ваговій категорії.

У командному турнірі наші сумоїсти відзначилися і в жінок, і в чоловіків. Бронзовими призерами Чемпіонату світу в команді стали Марія Дрбоян, Марина Максименко, Іванна Березовська, Аліна Бойкова, а також Олександр Вересюк, Сергій Соколовський, Антон Чуєв і Микола Кожухов.

Нагадаємо, наші спортсмени за місяць до світового старту в Монголії напрочуд вдало виступили на міжнародному турнірі з сумо в Молдові.

Додамо, що вже за декілька днів сумо дебютуватиме на Всеукраїнських пляжних іграх, які проходитимуть з 4 по 7 серпня в рамках найбільшого спортивно-музичного фестивалю Східної Європи Z-games.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *