84-річний американець підкорив Кіліманджаро

altТурист із Америки Річард Баєрлі у 84-річному віці підкорив найвищу гору Африки – Кіліманджаро, тим самим встановивши світовий рекорд.
Тепер мешканець штату Вашингтон має всі підстави для того, щоб його ім.’я потрапило до Книги рекордів Гіннеса. Своє сходження Баєрлі здійснив разом з місцевими провідниками, носіями, і двома онуками. Ні в кого з них під час експедиції не виникло проблем зі здоров’ям.
На сьогодні чинним рекордсменом є британський професор Джордж Солт, який торік підкорив Кіліманджаро, маючи 82 роки.
На звання найстарішого підкорювача Кіліманджаро претендує і француз Вальті Даніелю – йому вершина гори скорилася у віці 87 років, проте документальних доказів тому немає.
Гора Кіліманджаро височить над плоскогір’ям Масаї на північному сході Танзанії. Найвищою точкою гори і Африки є пік Ухуру вулкана Кібо, розташований на висоті 5895 метрів над рівнем моря і відноситься до «Семи вершин», посідаючи четверте місце серед найвищих вершин світу після Джомолунгми (Непал), Аконкагуа (Аргентина), Мак-Кінлі (США). Вважається, що при підйомі на вершину гори людина послідовно долає практично всі кліматичні зони, що є на Землі, передає korrespondent.net.
{social}
{iarelatednews articleid=»570″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *