9 медалей вибороли українці на Кубку Європи з кікбоксингу WАKО!

Минулі вихідні хорватське місто Карловаць приймало Кубок Європи з кікбоксингу WАKО – Karlovac Open 2018. Україну на змаганнях представляли 9 спортсменів, і кожен з них повернувся із нагородою! 7 золотих та 2 срібні медалі на рахунку Українців, повідомляє Федерація кікбоксингу України WAKO!

Загалом у змаганнях взяли участь близько 2 000 кікбоксерів з 28 країн Європи.

У видовищних фінальних протистояннях з представниками європейських шкіл українці сім разів святкували перемогу й двічі стали срібними призерами, виступаючи в таких розділах, як фул-контакт, лоу-кік, К-1.

У фул-контакті у вазі до 75 кг чемпіоном став Артем Мельник з Житомира, а в категорії до 91 кг – Олександр Акімов з Харкова.

Кращими в лоу-кік є житомирянин Андрій Меленівський (до 71 кг) та харків’янин  Андрій Сиротенко (до 75 кг).

В К-1 наші кікбоксери тричі піднімалися на першу сходинку п’єдесталу пошани: Богдан Стенько з Кривого Рогу – в 63,5 кг, Богдан Базюк зі Стрия – в 67 кг, а ще один стриянин Святослав Гасюк – у 71 кг.

Поступилися у «золотих» сутичках двоє українців: Юлія Демченко з Харкова (лоу-кік у вазі до 60 кг) та Андрій Сташків зі Стрия (К-1 в 60 кг).

Головний тренер національної збірної України В’ячеслав Гопанчук зазначив: «На такі змагання приїжджають клубами, а ми приїхали як збірна України, в національних костюмах, з прапором. І ми виділялися серед інших. Відстояли честь нашої держави. Нас всі помітили, з нами рахувалися, ми відчували повагу до нас при спілкуванні з представниками різних країн. Бо протягом останніх двох років збірна України у рингових розділах лідер у світовому кікбоксингу. Ми ще раз підтвердили цей високий статус».

 Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *