9 медалей збірної України на чемпіонаті світу з вейкбордингу

wakeboarding-world-championship-2013Збірна України з вейкбордингу виборола 9 нагород на чемпіонаті світу під егідою WWA World Wakeboard Association. Змагання проходили в Об’єднаних Арабських Еміратах, в одному з найкращих кабельних вейк-парків світу в місті Абу-Дабі.

Участь у чемпіонаті взяли близько ста спортсменів з більш як 20-ти країн світу. Змагалися вони у різних вікових групах – від 7-ми років і за 40. Також традиційно до Абу-Дабі приїхали найсильніші ПРО-райдери, такі зірки світового вейкбордингу як американець Том Фуші, австралієць Метті Хеслер чи Деніел Грант з Таїланду. Вони вкотре потішили глядачів найвищим рівнем пілотажу, «приземливши» і кілька нових елементів.

В Україні поки немає рейдерів категорії ПРО, але успіхи наших в «Аматорах» дозволяють дивитися у майбутнє з оптимізмом. Українці поки змагаються в категорії «Аматори». Зокрема, просто блискучий результат в ОАЕ показала Варвара Долиніна, яка у змаганнях жінок узяла дві золоті медалі.

Також неймовірно порадував усю нашу делегацію та всіх українських уболівальників. 5-річний Данило Кліщар, який став срібним призером у віковій групі до семи років. Вперше на дошку Данило став зовсім манюнім – у два з половиною роки – і вже досяг першого вагомого успіху.

Також срібло чемпіонату світу привезли додому Тетяна Пивоваренко (майстри), Анастасія Пономаренко (14-19 років) й Іван Остапчук (вейк-скейт). Бронзові медалі в активі Ксенії Гордійчук (14-19 років), Івана Пивоваренка (10-13 років) і Віктора Бігунова (14-19 років).

Збірна України була повністю сформована з вихованців київської школи вейкбордингу. Усі спортсмени здобули право виступати на ЧС, пройшовши відбір на національних турнірах.

{social} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *