Абсолютний показник збірної України з футзалу в Китаї

futsal_ukrteam_china 4 грудня в Чаншу (Китай) завершився міжнародний футзальний турнір CFA International Futsal Tournament 2016. Суперниками збірної України були В’єтнам, Мексика та Китай.

У першому турі наші хлопці зустрінулися з командою В’єтнаму. Перший тайм був рівним, проте у другому періоді українці забили ще два голи і здобули звитягу (3:1).

В другому своєму матчі «синьо-жовті» розгромили господарів змагань. Якщо в першому таймі ми лише раз відзначилися у воротах китайців, то після перерви влучних потраплянь було чотири. Підсумкова перемога здобута з рахунком 5:0.

Останнім суперником українців була команда Мексики. Проте і в цьому матчі майстерність наших гравців була помітно вищою. Спочатку хлопці змусили понервувати тренерський штаб: першими відкривши рахунок, українці потім порушили правила, що дозволило мексиканцям зрівняти рахунок. Але це все, що дозволила зробити в цьому матчі збірна України. Після цього забивали лише «синьо-жовті», зупинившись на загальній кількості в шість голів (6:1).

Таким чином, збірна України фінішувала з абсолютним результатом на CFA International Futsal Tournament 2016.

Додамо, що українці достроково виграли турнір, ще після зустрічі з Китаєм.