Абсолютна перемога Сергія Певнєва у Бердянську

У турнірі на запрошення організаторів взяли участь найсильніші атлети регіону, серед яких були і члени національної збірної команди України.
Переможець та призери турніру визначалися за формулою Вілкса, де віираховується співвідношення ваги спортсмена та піднятих ним кілограмів. Перше місце Сергія Певнєва було досить передбачуваним, оскільки він завжди добре виступає перед рідними глядачами і викладається на помості на 110%. А ось результат «срібного» призера Романа Ворошиліна приємно здивував глядачів і фахівців. Після шестирічної перерви багаторазовий переможець і призер світових і європейських чемпіонатів IPF Роман Ворошилін зумів показати блискучий результат – 970 кг при власній вазі 117 кг! Це дає надію на те, що Роман побореться за місце у збірній команді, і в найближчий час знову буде здобувати на міжнародних стартах дорогоцінний спортивний метал для України.
Третє місце на турнірі пам’яті Арабаджи посів тріумфатор чемпіонату Європи, який нещодавно завершився в Чехії, Володимир Свистунов.
Оригінально розподілили призовий фонд організатори між учасниками змагань. Переможець турніру отримав 3333 гривні, срібний і бронзовий призери – 2222 гривні та 1111 гривень відповідно.