Адамек переміг МакБрайда і готується до бою з Кличком

В американському Нью-Арку польський боксер-супертяж Томаш Адамек переміг ірландця Кевіна МакБрайда. Поляк домінував упродовж усіх 12-ти раундів, і після завершення бою судді одностайно віддали йому перемогу – 120:107, 119:108, 119:108.
Це поєдинок Адамек розглядає як підготовку до свого наступного двобою – 10-го вересня він має вийти у ринг проти чемпіона світу за версією WBC українця Віталія Кличка.
«Це був гарний бій для мене, я отримував у кожному раунді додатковий досвід, – сказав Адамек. – Коли ти провів кілька раундів, ти не знаєш, чого очікувати від себе в наступному бою. Для «маленького» боксера 36 повноцінних хвилин проти боксера вагою 290 фунтів – це хороший досвід. Важко сказати, що відбудеться у вересні у бою з Кличком. Але я впевнений, що тренер підготує мене до всього. Найголовніше – обійтися без травм».
box-Adamek-McBrideВ американському Нью-Арку польський боксер-супертяж Томаш Адамек переміг ірландця Кевіна МакБрайда. Поляк домінував упродовж усіх 12-ти раундів, і після завершення бою судді одностайно віддали йому перемогу – 120:107, 119:108, 119:108.
Цей поєдинок Адамек розглядає як підготовку до свого наступного двобою – 10-го вересня він має вийти у ринг проти чемпіона світу за версією WBC українця Віталія Кличка.
«Це був гарний бій для мене, я отримував у кожному раунді додатковий досвід, – сказав 34-річний Адамек. – Коли ти провів кілька раундів, ти не знаєш, чого очікувати від себе в наступному бою. Для «маленького» боксера 36 повноцінних хвилин проти боксера вагою 290 фунтів – це хороший досвід. Важко сказати, що відбудеться у вересні у бою з Кличком. Але я впевнений, що тренер підготує мене до всього. Найголовніше – обійтися без травм».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *