Аеробіка: топ-8 для України на ЧС-2016

aerobic_wc2016_korea_ukr_wВ Інчхоні (Південна Корея) завершився 14-й Чемпіонат світу зі спортивної аеробіки серед дорослих. У світових змаганнях взяла участь й національна збірна України в складі 12 чоловік – 9 дівчат і 3 хлопців. Найкращий результат українців – 7-а сходинка у фіналі зі степ-аеробіки.

Представляли нашу державу в цій дисципліні спортивної аеробіки Катерина Черкез, Даря Гуцалюк, Анна Наумова, Оксана Плющ, Катерина Сачік, Катерина Стоколос, Дарія Суботіна та Єлизавета Троянова. І в кваліфікації, і в фіналі українки продемонстрували майже той самий результат, хоча у фінальній частині дещо програли собі. На думку суддів, українська команда у фіналі на 0.05 очка виконала номер якісніше, аніж у кваліфікації, однак поступилася 0.025 бала в артистичності. Підсумкова сума – 17.375 очок. Чемпіонками світу зі степ-аеробіки стали француженки.

Також наші дівчата брали участь у змаганнях груп та денс, але не зуміли пройти далі кваліфікації. У групі українки отримали 18.247 бали і посіли 14-е місце, а в денс – вони 13-ті з 17.225. Зауважимо, жодна українська спортсменка не була заявлена в індивідуальний турнір серед жінок.

На відміну від жіночих особистих змагань, ми мали свого представника серед чоловіків – це Максим Бубен, сума якого за виступ склала 18.925 бала і це 37-е місце у світі. Окрім того, Максим Бубен, Володимир Дорошенко та Володимир Виходцев вступили в тріо, де стали 22-ми з сумою балів 18.900.

27-й результат продемонстрували Катерина Сачік та Володимир Дорошенко на турнірі змішаних пар. Вони набрали 17.950 бали.

Загалом на ЧС-2016 брали участь понад 300 учасників з 41 країни світу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *