Акробатика увійшла до програми ЮОІ-2018

acro_yog2016Вчора, 29 серпня, Міжнародна федерація гімнастики (FIG) повідомила, що спортивна акробатика офіційно увійшла до змагальної програми Юнацьких Олімпійських Ігор в 2018 році. Акробатику в якості нової дисципліни на ЮОІ затвердила Виконавча рада Міжнародного олімпійського комітету (МОК) на нещодавньому засіданні в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), де в цьому році відбулися 31-і Літні Олімпійські ігри.

За попереднім погодженням Виконкому МОК, в гімнастичному турнірі на ЮОІ-2018 братимуть участь представники всіх континентів, які будуть поділені на 10 чи 11 груп (наразі невідомо, будуть допущені 156 або 160 юних гімнастів), кожна з яких складатиметься з 14-16 спортсменів. До складу однієї групи входитимуть по 3-4 представники спортивної гімнастки (хлопці та дівчата), по одному стрибуну на батуті (хлопець та дівчина), троє атлетів в акробатичній програмі (включно з групою дівчат), а також три «художниці». Кожна група буде виступати як багатонаціональна та міждисциплінна команда.

Окрім того, мультигімнастичний турнір слугуватиме кваліфікацією для наступних фіналів: у спортивній гімнастиці – в багатоборстві та індивідуальних вправах, у художній гімнастиці – в багатоборстві, у стрибках на батуті та акробатиці – у фіналах.

Як тільки-но МОК затвердить квоту для цієї події, Виконавча рада FIG оновить і затвердить Правила для Юнацьких Олімпійських Ігор-2018. Нагадаємо, Треті ЮОІ проходитимуть 1-12 жовтня 2018 року в Буенос-Айресі (Аргентина).

Нагадаємо, раніше МОК ухвалив рішення збільшити програму Олімпійських ігор в Токіо (Японія) в 2020 році на 5 нових видів. 

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *