Алан Трігг здобув для України медаль чемпіонату Європи зі снукеру

altБританець Алан Трігг завоював для України срібну медаль чемпіонату Європи зі снукеру, який завершився у столиці Болгарії Софії. У фінальному матчі зі Стівеном Джаддом Трігг, відомий тренер зі снукеру, був близький до перемоги, ведучи перед у рахунку 4:2, проте його англійський опонент виграв чотири фрейми поспіль і став чемпіоном Європи. Срібна медаль Трігга стала першим в історії України серйозним досягненням на міжнародних змаганнях зі снукеру.
Коротка біографія Алана Трігга
Алан Трігг (Alan Trigg) народився 11 травня 1959 року в Лідсі. У снукер почав грати на повнорозмірному столі в 6-річному віці. Свій перший турнір виграв у 13 років, а вже у 15 зробив свій перший максимальний брейк (147 очок). До 17 років Алан об’їздив всю країну, виступивши при цьому на більш ніж 400 різних турнірах і зробивши до того часу вже 12 максимальних брейків
У 18 років Алан почав тренуватися у снукерній спецшколі. Коли йому було 23, він переїхав до Йоркширу і почав виступати за команду цього міста, а в 31 рік він грав за збірну Англії. У професійну лігу Алан потрапив у 1991 році, але розвитку його професійної кар’єри завадив нещасний випадок, в результаті якого він втратив два пальці на лівій руці.
Після цього Алан не торкався до кия цілих вісім років, повністю віддавшись викладацькій діяльності, але завдяки своїй нареченій Вів’єн, яка теж, до речі, є більярдисткою, Трігг повернувся за більярдний стіл як спортсмен. Після цього він неодноразово піднімав над головою головні трофеї різних турнірів. 
Чемпіоном Європи серед чоловіків став валлієць Даніель Уеллс, який переграв у фіналі ірландця Вінсента Малдуна з рахунком 7:4. Серед жінок найсильнішою стала бельгійка Венді Янс.
{social}
{iarelatednews articleid=»614,594,561,434″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *