Алевтина Титаренко – абсолютна чемпіонка світу з фітнесу

altЗбірна України повернулася із Сербії, де проходив чемпіонат світу з фітнесу. Наші дівчата узяли повний комплект медалей і посіли 4-те загальнокомандне місце. Загалом на змаганнях виступило 148 спортсменів з 38-ми країн. Звіт з місця подій пропонує сайт Федерації бодібілдингу і фітнесу України.
Реєстрація. Все чітко за правилами, строго перевірялися купальники і туфлі. З цього року почалося впровадження «Паспорта спортмена IFBB». За 20 євро спортсмен отримує паспорт, де надалі вказуються всі його дані і результати. Зручно для категорій, де градація йде за зростом: якщо зріст зазначений у паспорті, не потрібно проходити вимірювання на всіх змаганнях. 
До фіналів за результатами кваліфікації потрапили сім українок із десяти
Фінали. Суддівство з нуля. Найцікавіша боротьба була у категорії фітнес понад 163 см. Наша Алевтина Титаренко ще влітку вирішила підготуватися на цей чемпіонат, тому що він збігся з її відпусткою у цирку Дю Солей. Тут в одній категорії зустрілися надзвичайно сильні учасниці: Тетяна Дворцова (Росія, чемпіонка Європи та світу 2010), Наталія Чукаєва (Росія, чемпіонка світу 2009р), Наталія Назаренко (Естонія, чемпіонка Європи 2011), Марта Вірджинія (Уругвай, призерка світу 2010), і наші Оксана Оробець (2-разова чемпіонка світу серед юніорів) й Алевтина Титаренко (чемпіонка Європи 2009, світу 2008, Всесвітніх Ігор 2009). Представниця Уругваю замкнула фінальну шістку, Оксана Оробець значно покращилася за формою порівняно з минулим роком і підготувала дуже хорошу довільну програму. Участь у танцювальних проектах і допомога брата Максима Оробця дали позитивний результат, але 6 за тіло і 3 за програмою дали в підсумку 5-те місце. Залишилася четвірка найсильніших. У всіх довільні програми високого рівня і всі різні. 4-те місце – Наталія Чукаєва, 3-тє – Тетяна Дворцова, 2-ге – Наталія Назаренко. Титаренко ж підтвердила свій титул чемпіонки світу, практично одностайним рішенням суддів перемігши в усіх раундах. Алевтина вперше виступила в IFBB у 1996-му і з того часу зібрала всі можливі перемоги, а цього року додала ще й звання абсолютної чемпіонки світу!
Категорія бодіфітнес до 163см – найбільш «загадкова» щодо розстановки місць. Тут зустрічалися дві чемпіонки світу: наша Ольга Мунтян (чемпіонка світу 2008, срібна призерка 2010) та Зрінка Фішер (Корач) з Хорватії (срібло світу 2008р, абсолютна 2009). Оля була на голову вище за всіх у попередніх раундах: шикарні пропорції, рівень підготовки, поведінка на сцені – явний лідер категорії. Зрінка з розривом в 1 бал від 7-го місця потрапляє у фінал… Фінали з нуля, судді ті ж самі, Зрінка стає чемпіонкою світу. Так, вона покращала у порівнянні з півфіналом, але не на стільки, щоб перестрибнути з 6-го на 1-ше місце, вигравши 4 бали в Олі. 
Бодіфітнес до 168см – сильна категорія з 16-ти спортсменок. Явним лідером була Катерина Гамагіна (Росія). Наша титулована Тетяна Міхейчик постаралася й зуміла піднятися з 4-го місця після півфіналу на 3-тє у фіналі і здобула бронзу чемпіонату світу. Аліса Сулаєва після перемоги на чемпіонаті Європі у травні не змогла «довестися» на світ і посіла 6-те місце.
Бодіфітнес понад 168см. Ще одна дуже сильна категорія. Абсолютна чемпіонка світу минулого року Ніна Фурсет (Норвегія) посіла 6-те місце. Лідером категорії безумовно була юніорка Юлія Ушакова (Росія). Далі місця могли розподілитися по-різному. Наша Євгенія Пруцкова виставила свою найкращу форму за всі роки. Кардинальна зміна після півфіналу – новий купальник, з блондинки з довгим волоссям – брюнетка з каре, інший макіяж, позування. Зробила, все, що змогла, але судді віддали їй тільки четверте місце.
{social}
{iarelatednews articleid=»866,610″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *