Алла Семенова і Андрій Кухарчук – чемпіони світу

bodybuilding-classic-Andriy-KuharchukВ австрійському містечку Санкт-Пьольтен відбувся чемпіонат світу з класичного бодібілдингу і Кубок світу з фітнес-бікіні.

Нашу країну представляли п’ятеро спортсменів: Борис Хіміон (призер чемпіонату України; категорія – до 175 см), Андрій Кухарчук (дворазовий чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонату світу-2013; категорія – понад 180 см), Олександр Чумаков (призер чемпіонату України; категорія – понад 180 см), Ольга Вязметінова (бронзовий призер чемпіонату світу-2013 і Арнольд Класік-2013; категорія – до 168 см) та Алла Семенова (бронзовий призер чемпіонату світу-2013 та чемпіонату Європи-2013; категорія – понад 168 см).

Після процедури реєстрації генеральний секретар Національної федерації бодібілдингу України Ірина Делієва зазначила: «Результат не загадуємо. Відзначу тільки нереально сильну за складом категорію класиків понад 180 см, в якій виступатимуть наші Андрій Кухарчук та Олександр Чумаков».

Та попри дуже сильну конкуренцію саме Андрій Кухарчук залишив усіх суперників за своєю широкою спиною: відмінна форма львівського спортсмена забезпечила золоту нагороду саме йому.

Золоту медаль у своїй категорії здобула і киянка Алла Семенова, яка, до того ж, отримала звання і абсолютної чемпіонки Кубку світу з фітнес-бікіні.

«Емоцій дуже багато! Щаслива і задоволена! – сказала наша чемпіонка. – Головне – не зупинятися на досягнутому і завжди рухатися вперед, незважаючи ні на що».

{social}

{iarelatednews articleid=»1793,1636″}

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *