Алтимат: команда «Nova» вперше стала чемпіоном країни

altimat_ukrchamp2016У Києві розіграли нагороди 11-го відкритого чемпіонату України з алтимат-фризбі. Боротьбу за перемогу вели 12 команд з України та Білорусі: 8 – у чоловіків і 4 – у жінок.

Протягом двох днів на столичному стадіоні «ЦСКА» визначали найсильніших. У перший день відбувся груповий етап, де кожна команда провела по три групових гри. На другий день розігрувалися путівки до півфіналу та фіналу.

У чоловічому дивізіоні в цьому році інтриги додали чемпіони Білорусі – мінська команда «х3». У півфіналі за щільної гри київська команда «Gigolo» здолала титулованих гостей  (9:7) і вийшла до фіналу. Другим фіналістом став ще один столичний колектив «Nova», який вийшов з 1-го місця в групі та у стиковій грі обіграв львівський «Wild West» (11:8).

Фінальний матч був рівний і динамічний, адже на кону для кожної команди був титул чемпіонів: для «Gigolo» — отримати його вдесяте, а для «Nova» — вперше. Перший тайм залишився за більш титулованим опонентом (9:8), однак жага до перемоги не дала зупинитися «Nova», вони зібралися і переломили хід гри, вигравши з рахунком 15:12.

Боротьба за третє місце залишилася за гостями з Мінську «х3».

У жіночому дивізіоні у фіналі також зустрілися дві київські команди – «Gamble» та «Дикi Кралi». З перевагою в одне очко перемогу здобули «Дикі Кралі» (11:10).

Збірна Білорусі та України, яка виступала під назвою СБУ, посіла третій підсумковий рядок.

Окрім визначення призерів, розігруються ще дві номінації – «Дух гри» та MVP. На думку інших, дві команди продемонстрували на більш високому рівні знання і використання правил, уникнення фізичного контакту, позитивне справедливе ставлення і самоконтроль на полі. «Духом гри» у відкритому дивізіоні відзначилися харків’яни з «Fusion», а в жіночому – івано-франківська «Go-Nuts». Найціннішим гравцем у чоловіків визнали Дениса Жаркова з «Gigolo», а у представниць прекрасної статі – Наташу Батяйкіну з «Диких Краль».

Додамо, в 2015 році на 128-й сесії Міжнародного олімпійського комітету (МОК) у Малайзії алтимат-фризбі визнали олімпійським видом, який має непогані шанси бути представленим на Олімпійських іграх 2024-го року. Зазначимо, визнання виду спорту олімпійським не означає його включення до програми Ігор.

Раніше ми повідомляли, хто виграв пляжну першість країни з алтимат-фризбі.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *