Анастасія Ковальчук та Дмитро Білозеров переможці ЧУ з «комбінованої піраміди»

belozerov_kovalchuk_newБлискучими фінальними матчами завершився Чемпіонат України з «комбінованої піраміди» у Дніпропетровську. І хоча перемогу в турнірі здобули фаворити, далась вона їм не так уже й просто.

В жіночому заліку  у фіналі зійшлися дніпропетровська спортсменка Аліса Лобода та найсильніша, на сьогодні, у цій програмі більярдистка із Кременчука Анастасія Ковальчук. І Аліса змогла продемонструвати більш ніж достойну гру, змусивши суперницю понервувати та максимально сконцентруватися –  матч  завершився костровою партією, де Ковальчук зуміла-таки поставити переможну крапку. 3-4 позиції турніру займають  Наталя Косяк та Жанна Шматченко.   

Чоловічий турнір розпочався одразу з півфіналів, перемогу у яких здобули Артем Даценко (Полтава) та Дмитро Білозеров (Миколаїв). Обидва спортсмени перемогли своїх суперників з однаковим рахунком 5-3. У фіналі ж Артему довелося виступати в ролі «наздоганяючого». Він досить довго не «відпускав від себе» Білозерова, а за рахунку 3-3 і взагалі «вирвався» вперед. Однак після цієї партії забити вісім шарів йому уже не вдалося. Білозеров повністю взяв ініціативу в свої руки і зумів виграти три партії підряд, що дозволило йому здобути титул чемпіона країни та, одночасно, путівку на чемпіонат світу. «Бронза» загального заліку належить Олександру Бедьовці (Донецьк) та Максиму Лавриненку (Запоріжжя).

За матеріалами billiard.net.ua

{social}

{iarelatednews articleid=»1299,1279,1199″}  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *