Андрій Гузенко – срібний медаліст ЧС з карате серед кадетів

altУ Малайзії відбувся 7-й чемпіонат світу з карате серед кадетів і юніорів. У змаганнях у розділах ката (демонстраційні комплекси) і куміте (контактні поєдинки) взяли участь 1214 спортсменів з 81-ї країни.
З однією медаллю в активі завершила турнір збірна України: у змаганнях куміте у ваговій категорії до 63 кілограмів Андрій Гузенко посів друге місце.
На шляху до фіналу Андрій на радість усіх уболівальників та свого тренера Рудика Сагрунова переміг суперників з Чорногорії (1:0), Німеччини (1:0), Японії (8:2) та Ірану (4:2).
Хороший результат показали також Дмитро Кандиба (7-ме місце – 5 поєдинків, 3 перемоги) і Дарина Марчук (7-ме місце – 4 поєдинки, 2 перемоги). По одній перемозі здобули Юлія Дорофеєва і Євген Кічерман.