Андрій Карпов у фіналі особистого ЧЄ зі спідвею

speedway-euro2013-chervonogradНа мототреці «Гірник» імені Ігоря Марко у місті Червоноград на Львівщині відбувся перший півфінал особистого чемпіонату Європи зі спідвею.

Цього року Червоноград – єдине місто в Україні, де будуть проводитися міжнародні старти зі спідвею. Місцевий трек відповідає усім міжнародним стандартам безпеки та оснащений штучним освітленням по всьому периметру доріжки.

Участь в урочистій церемонії відкриття цих престижних європейських змагань, які зібрали потужну уболівальницьку аудиторію, взяв голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук – він побажав найкращим спідвеїстам Європи успішних і, головне, безпечних стартів на Львівщині.

У півфіналі особистого чемпіонату Європи виступили 18 гонщиків, які представляли збірні команди Данії, Італії, Латвії, Німеччини, Румунії, Російської Федерації, Польщі, Словаччини, Угорщини, Чехії та України.

У складі збірної України за право пройти до наступного раунду ЧЄ змагалося троє найкращих спідвеїстів Львівщини: Андрій Карпов, Олександр Локтаєв та Андрій Кобрин (усі – представники червоноградської школи спідвею). Також поза конкурсом їхали мотогонщики з Рівного Євген Кравчук і Павло Кондратюк.

У подальший етап змагань пройшов тільки один місцевий спортсмен, Андрій Карпов, який посів четверте місце. У боротьбі за цю підсумкову позицію Андрієві довелося провести додатковий заїзд – і з нього саме він вийшов переможцем.

Олександр Локтаєв став лише десятим, але тут варто зауважити, що в одному з заїздів українець був дискваліфікований: сталося падіння, судді вирішили, що з вини Олександра, і не допустили його до рестарту. Трибуни скандували «Ганьба!», Локтаєв з’ясовував стосунки і нюанси правил із рефері, але ті були незворушні і рішення свого не змінили. Андрій Кобрин завершив змагання на 13-му місці.

Окрім Андрія Карпова, до фіналу особистого чемпіонату Європи вийшло ще четверо спідвеїстів: переможець «українського» півфіналу Лео Мадсен (Данія), срібний медаліст Роман Поважний (Росія), бронзовий призер Максим Богданов (Латвія) та володар п’ятого місця Андрій Лебедєв (Латвія). Тобіас Буш (Німеччина) посів 6-те місце і отримав статус запасного.

Другий та третій півфінали відбудуться 1-го травня і 26-го червня відповідно у Дебрецені (Угорщина) та Мюреку (Австрія).

{social}

{iarelatednews articleid=»1266″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *