Аніта Серьогіна отримала ліцензію на TWG-2017

 karate_serogina_2016У четвер, 24 листопада, зі штаб-квартири Міжнародної федерації карате у Мадриді (Іспанії) до Української федерації карате надійшов лист-запрошення на ім’я Аніти Серьогіної. Українська спортсменка, новоспечена бронзова призерка Чемпіонату світу 2016 року, увійшла до числа спортсменів, які отримали ліцензію на Всесвітні ігри 2017 року.

Підопічна Олександра Тонкошкура виступатиме в індивідуальному заліку категорії до 61 кг. Всього в кожній вазі братимуть участь лише 8 спортсменок.

Турнір з карате на прийдешніх Всесвітніх іграх 2017 триватиме два дні – 26 та 27 липня. Загалом ВІ-2017 проходитимуть з 20 по 30 липня 2017 року.

Нагадаємо, The World Games – головний старт для видів спорту, які не входять до програми Олімпіади. Ці мультиспортивні змагання планетарного масштабу проводяться раз на чотири роки, починаючи з 1981 року.

Додамо, 23-річна спортсменка є першою українкою, якій підкорився чемпіонат Європи з карате. А ось дістатися п’єдесталу пошани на світовій першості Аніті вдалося лише з четвертої спроби. На трьох попередніх турнірах такого рівня вона вилітала до фінальних поєдинків. Як зазначила в одному зі своїх останніх інтерв’ю Серьогіна, після того, як карате офіційно прийняли у програму Олімпійських видів, збільшилася конкуренція, адже до Австрії (саме ця країна приймала ЧС-2016) приїхало на 20 країн більше, аніж на попередньому світовому форумі, а число учасниць у ваговій категорій Аніти збільшилося на 15 жінок.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *