Анна Музичук виборола бронзу на німецькому турнірі

 chess_krulichcup-2016_anna_muzychukУ Мюнхені (Німеччина) на цих вихідних підбили підсумки кругового турніру зі швидких шахів «Beautiful Minds – Krulich Cup 2016». Україна була представлена двома найсильнішими шахістками – сестрами Музичук.

Третій номер світового рейтингу Анна Музичук вдало пройшла всі 11 раундів, вигравши п’ять партій і ще в шістьох розійшлася з опонентами з миром. Загалом українська шахістка набрала 8 очок. Таку ж суму набрав ще один учасник змагань – англієць Найджел Шорт. Однак Анна поступилася йому за додатковим показником, тому посіла третє призове місце.

Марія Музичук на представницькій шаховій події в Мюнхені набрала 5 очок, дві перемоги, три поразки та шість нічиїх. Як підсумок, 7-е місце.

Переможцем «Beautiful Minds – Krulich Cup 2016» став іспанець Франсіско Понс Вальехо з результатом 8,5 очок. У нього на одну перемогу більше, аніж в українки та англійця.

Окрім представників господарів турніру, а також зазначених вище спортсменів, на змаганнях взяли участь шахісти з Австрії, Болгарії, та Ірану.

Нагадаємо, Анна Музичук перемістилася на третє місце в рейтингу найсильніших шахісток світу у листопаді 2016 року, тоді як Марія Музичук два останні місяця обіймає восьму позицію в класифікації Міжнародної федерації шахів (FIDE).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *