Армреслери розіграли «Кубок Лева»

armsport-Oleg-Zhokh-Olexiy-SemerenkoУ Львові відбувся один з наймасштабніших в Україні турнірів з армспорту – «Кубок Лева 2013». На змаганнях були представлені одна вагова категорія у жінок і шість плюс «абсолютка» у чоловіків.

Пристойний призовий фонд привабив на турнір багатьох сильних армреслерів, чемпіонів світу і Європи. Можливість заробити – відмінний стимул для них, адже армспорт у нашій країні на розбалуваний фінансовими вливаннями (ім’я таким видам спорту – легіон…). Учасникам потрібно думати, як прогодувати сім’ю, а «чергова сотня медалей» провідним нашим спортсменам, м’яко кажучи, не потрібна.

Загальна сума призових «Кубку Лева» цього року складала 63 400 гривень. Переможець кожної категорії отримав 2 тисячі, а фіналіст – тисячу триста в національній валюті. При цьому, винагорода була передбачена не лише для призерів, але й для тих, хто посів четверті і п’яті місця – тож і молоді спортсмени, окрім безцінного досвіду, могли отримати матеріальну відзнаку.

Найбільш очікуваною була боротьба в абсолютній ваговій категорії. Більшість уболівальників ставили на фінал Андрій Пушкар – Олексій Семеренко. Але за те ми і любимо спорт, що в ньому завжди є місце несподіванкам. У боротьбу важковаговиків на ліву руку втрутився Олег Жох, який переміг Олексія Семеренка і пробився до фіналу. Усі ми знаємо Олега як одного з найсильніших у світі на лівій руці, та якщо взяти різницю в габаритах – 78 кг Жоха проти 114 Семеренка – результат виявляється насправді сенсаційним. У фіналі, щоправда, шансів в Олега Жоха проти легенди армспорту Андрія Пушкаря не було – багаторазовий чемпіон світу довів свою перевагу.

Усі переможці «Кубка Лева 2013»:

Вікторія Іллюшина – ліва і права руки, жінки, до 55 кг;

Хайсер Ібрішев – ліва і права руки, до 63 кг;

Борис Тригуб – ліва рука, до 70 кг;

Михайло Гавронський – права рука, до 70 кг;

Олег Жох – ліва рука, до 78 кг;

В’ячеслав Мялькін – права рука, до 78 кг;

Гур’єв Денис – ліва рука, до 86 кг;

Петро Маргаринт – права рука, до 86 кг;

Максим Терещук – ліва і права руки, до 95 кг;

Андрій Пушкар – ліва і права руки, понад 95 кг та абсолютна категорія.

{social}

{iarelatednews articleid=»1485,1419″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *