Армспорт: більш ніж впевнений виступ наших на ЧЄ-2016

armsport_euro2016_matchНещодавно Бухарест (Румунія) приймав континентальний форум з армреслінгу 2016 року. Змагання проходили в чотирьох вікових категоріях – серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів. Представники збірної України піднімалися на п’єдестал пошани в усіх турнірах.

В дорослому чемпіонаті Європи «синьо-жовті» здобули 10 медалей. Чемпіонкою та віце-чемпіонкою турніру стала Вікторія Ілюшина (до 55 кг). Двічі срібними призерами змагань є Марина Левченко (50 кг) та Айдер Алідінов (100 кг). На другу сходинку також піднявся Микола Бурко (65 кг). Ще тричі наші спортсмени піднімалися на «бронзовий» рядок – це Максим Марченко (55 кг), Денис Матяш (65 кг) і Роман Рудницький (80 кг).

На турнірі юніорів (до 21 року) на рахунку нашої збірної 7 відзнак. Єдиною спортсменкою-юніоркою, яка виборола одразу дві нагороди, стала Ліна Деменко. У 65 кг в неї золото та срібло. Друге наше срібло в юніорах здобула Валентина Денисова (50 кг). Найбільше молоді армреслери України назбирали бронзи: Вікторія Рожко (55 кг), Олексій Микитюк (55 кг), Роман Мантика (75 кг) і Владіслав Жегус (90 кг).

В юнацьких змаганнях (до 18 років) наш результат – 6 медалей у трьох атлетів. Два золота в Юлії Мухи (45 кг), два срібла в Руслана Кулика (65 кг) та дві бронзи в Олега Данілова.

У ветеранів призерами стали Андрій Філіппов (75 кг, два золота) і Валерій Головченко (+100 кг, золото і срібло).

Підсумковий результат українців – 27 медалей. 7 разів лунав гімн України, 11 разів наш прапор майорів на другому місці та 9 разів ми були третіми.

Загалом у єврозмаганнях з армреслінгу цього року взяли участь понад 700 спортсменів з 29 країн.

Планетарний форум з армреслінгу очікується з 1 по 8 жовтня 2016 року в Болгарії.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *