Артем Кошовий домінує на І етапі КУ зі снукеру

billiard-snooker-Artem-KoshoviyПоки легендарний Ронні ОСалліван у Берліні прямував до своєї чергової перемоги на мега-турнірі, цього разу на Мастрезі-2014, у Києві відбувся перший етап Кубку України зі снукеру.

Турнір зібрав 29 спортсменів з Харкова, Вінниці, Львова, Червонограда, Тернополя, Одеси та Києва (столиця делегувала найбільше учасників). Змагання проходили за вже традиційним форматом – вісімка найсильніших за рейтингом снукеристів вступила у боротьбу відразу зі стадії плей-офф. Решта починали за класичною схемою до двох поразок.

До топ-8 за рейтингом цього разу потрапив і один з найкращих пулістів Європи, якому в Україні уже кілька років просто немає рівних, Артем Кошовий. І зумів довести, що і в снукері вже готовий дати бій визнаним майстрам цієї дисципліни спортивного більярду.

Артем на шляху до фіналу турніру віддав суперникам лише одну партію (навіть талановитий юніор Владислав Вишневський у півфіналі не зумів виграти у Кошового жодного фрейму)! З таким же фантастичним показником дійшов до вирішального протистояння першого етапу Кубку і багаторазовий чемпіон України зі снукеру Сергій Ісаєнко.

Фінал, попри очікування, перетворився не на битву, а на бенефіс Кошового: Артем зіграв іще потужніше, ніж на попередніх стадіях, видавши кілька блискучих серій. Почавши з 61-очкового брейка у першій партії, він так і не дав супернику схаменутися, граючи в ефектному та ефективному атакуючому стилі. У другому фреймі Кошовий зробив серію у 45 очок, у третьому видає – 43 очка. В заключній партії Ісаєнку взагалі вдалося набрати усього 7 очок.

Повна і беззаперечна перемога Артема Кошового. У Сергія Ісаєнка срібло, а бронзові медалі першого етапу Кубка України зі снукеру дісталися Владиславу Вишневському і Дмитру Осипенку.

{social}

{iarelatednews articleid=»828″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *