Артем Кошовий переміг першого пуліста світу!

Українському більярдисту Артему Кошовому вдалося переграти у своєму другому матчі на чемпіонаті світу з пулу у дисципліні «Десятка» одного з найкращих пулістів планети – філіппінця Антоніо Лінінга, який посідає перше місце у загальному світовому рейтингу серед чоловіків. Відзначимо, що в цьому списку Антоніо буквально нещодавно обійшов свого співвітчизника Франциско Бустаманте завдяки успішному виступу на Philippine Open. До слова, Кошовий поки займає в світовому рейтингу 75-те місце.
Киянин виграв у Лінінга з рахунком 9:5, і в наступному матчі зіграє з німцем Томасом Енгертом. Зазначимо, що Кошовий уже гарантував собі вихід у плей-офф чемпіонату, де гратимуть 64 найкращих за підсумками групового турніру.
pool-Artem-Koshoviy-vs-Antonio-Lining-1Українському більярдисту Артему Кошовому вдалося переграти у своєму другому матчі на чемпіонаті світу з пулу у дисципліні «Десятка» одного з найкращих пулістів планети – філіппінця Антоніо Лінінга, який посідає перше місце у загальному світовому рейтингу серед чоловіків. Відзначимо, що в цьому списку Антоніо буквально нещодавно обійшов свого співвітчизника Франциско Бустаманте завдяки успішному виступу на Philippine Open. До слова, Кошовий поки займає в світовому рейтингу 75-те місце.
Киянин виграв у Лінінга з рахунком 9:5, і в наступному матчі чемпіонату, що триває у столиці Філіппін Манілі, зіграє з німцем Томасом Енгертом. Зазначимо, що Артем Кошовий уже гарантував собі вихід у плей-офф, де гратимуть 64 найкращих за підсумками групового турніру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *