Артем Кошовий – бронзовий призер найпрестижнішого європейського турніру

artem-koshevoy-wКращому пулісту України, двадцятитрирічному Артему Кошовому нарешті вдалося досягти високих результатів на міжнародній арені. Артем зумів вибороти бронзову нагороду найпрестижнішої європейської серії турнірів з пулу – Eurotur.

Для українця німецький етап турніру, що проходив в Бранденбурзі, почався з непростого відбору в групі F, де він зазнав поразки уже в другому матчі, однак зумів пройти до «олімпійки» через нижню сітку, де здобув три важливих перемоги над Серхіо Сільву (Португалія), Войцехом Шевчиком та Войцехом Соржиньськи (обидва з Польщі).

В першому ж матчі плей-офф, який зазвичай ставав для Кошового останнім на попередніх «євротурах», він «виніс» чеха Романа Хіблера і потрапив до 1/8, де в напруженій і дуже непростій боротьбі переграв поляка Кароля Сковерськи. Матч за вихід з «вісімки» до «четвірки» став для Артема справжнім випробуванням, — для перемоги над англійцем Марко Греєм йому, окрім майстерності, довелося продемонструвати і міцність нервів, оскільки матч завершився контровою партією.

На жаль, два поспіль напружених матчі, по 15 партій кожен, серйозно виснажили нашого спортсмена. Тоді як його суперник у півфіналі, нідерландець Нільс  Файен, до цього легко розібрався з Радославом Бабіцею (8-1) і, відповідно, перебував у кращій моральній та фізичній формі. Кошовий припустився декількох прикрих помилок на початку зустрічі, завдяки яким Файен вирвався вперед – 5-1. Згодом, у Артема все-таки був шанс розпочати «камбек», однак в 7-й партії він не справився із «десяткою», і це остаточно вибило нашого спортсмена «з колії».

Нільс переміг з рахунком 8-1, однак у фіналі він поступився,  у тій таки «контрі», англійцю Дерілу Пічу.

{social}

{iarelatednews articleid=»1234,1227,1199,1178″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *