Артур Кішенко продовжує блискуче перемагати на профі-рингу

kyshenko_kunlun_fight_48Днями в м. Цзінань (Китай) відбулося бійцівське шоу Kunlun Fight 48, в рамках якого черговий поєдинок на професійному рингу провів відомий український кікбоксер Артур Кішенко. Двобій за участі одеського бійця К-1 став головною подією вечора.

Опонентом Артура Кішенка був Алекс Перейра з Бразилії. За плечима цього спортсмена участь в боях Glory Kickboxing у вазі до 85 кг, а також перемога у відборі цієї організації за право виходу на турнір Last Man Standing.

Одесит взяв участь у двобої вагової категорії до 81 кг. На церемонії зважування, Артур виявився важчим за Алекса, і це дещо здивувало, тому що Перейра, який зазвичай виступає у вазі до 85 кг, зміг без всіляких проблем укластися в ліміт із запасом в 300 грамів.

Головній бій вечора порадував глядачів яскравим поєдинком, однак тривав не довго. Вже в другому раунді українському спортсменові достроково підняли руку як переможцю. Артур буквально «забив» опонента серією ударів рук, без використання ніг. Рефері був змушений зупиняти бій, адже Перейра вже не міг самостійно захищатися від «граду» ударів одесита.

Після двобою Артур зізнався, що бій був нелегким, суперник попався незручний, однак це не завадило йому оформити дострокову звитягу.

Нагадаємо, останній свій поєдинок, який відбувся в рамках Kunlun Fight 45 в м. Ченду (Китай), Кішенко виграв по очках.

Зазначимо, наразі KunLun Fight є однією з наймасштабніших та авторитетних організацій у світі К-1. Цифра біля назви позначає, який проходить за ліком івент. Графік проведення турнірів складений до кінця року, що тільки сприяє престижу даної організації, яка, до того ж, розширює і список учасників, підписуючи все більше відомих спортсменів.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *