Артур Сікора в Топ-25 європейського рейтингу зі сквошу

news2Перемога на «Finnish Junior Open» у Гельсінкі позитивно вплинула на рейтинг одного з найталановитіших українських юніорів. Після переможного для себе фінального протистояння із Самулі Ніскалу, Артур Сікора гарантував собі потрапляння в Топ-25 європейського рейтингу B-13, і має гарні шанси покращити цей результат на найближчому «Hungarian Junior Open», котрий відбудеться 19-21 жовтня у Будапешті. Щоправда, там Артуру буде набагато складніше, ніж у Гельсінкі, оскільки на домашньому турнірі напевне зіграють місцеві спортсмени Петер і Тамаш Давальди. Перший минулими вихідними став переможцем турніру в Братиславі, діставшись, таким чином, 18-ї позиції рейтингу, другий же відстає від Сікори на 2 позиції – він у Словаччині грав у фіналі. До речі, третє місце на турнірі посів чех Петр Нохель (16-те місце у рейтингу), проте чи братиме він участь в прийдешньому турнірі невідомо.  

Результати Артура Сікори є чудовим показником роботи Дитячої Академії Сквошу при ««Петрохолдинг» Сквош Клубі», створеної лише два роки тому. Окрім рейтингу та чемпіонства Артура, тренери Академії можуть пишатися досягненнями й інших своїх вихованців. В Гельсінкі вже вкотре у фіналі зійшлися дві українки – і вихід у вирішальну стадію турніру допоміг Аліні Бушмі зайняти 3-тє місце в категорії G-13. Перші, хай поки ще й не дуже часті, перемоги на міжнародному рівні здобувають Дарина Кириченко та Владислав Буслюк, з’явився в європейському рейтингу і Марко Басараб.  І це лише ті юні спортсмени, що наважилися виступити на міжнародній арені. А серед вихованців Академії Сквошу є ще немало сквошистів, котрі найближчим часом планують продемонструвати силу та підготовку української школи сквошу на континентальних рейтингових турнірах.

А в тім, за словами представників Академії, тут варто пишатися не тільки і стільки роботоюnews1 наших тренерів, скільки талантами самих юніорів, їхніми бажанням до перемоги та умінням плідно працювати. Вже давно незмінним лідером європейської категорії G13 є Надія Усенко – гордість вітчизняного сквошу. Виграний нею вдруге поспіль «Finnish Junior Open» ще одне тому підтвердження. А найголовніше, що конкуренцію лідеру європейського рейтингу на міжнародному рівні може скласти лише наша Аліна Бушма. 

За матеріалами www.squash.ua 

{social}

{iarelatednews articleid=»1251,1195,1148″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *