«Back the Bid 2020»: Всесвітній день сквошу в Україні

squash-world-squash-day20-го жовтня у світі відзначали День сквошу. Цього разу свято пройшло під гаслом «Back the Bid 2020» – спортсмени з усієї планети об’єдналися, щоб підтримати заявку Міжнародної федерації на включення сквошу до програми Олімпійських ігор з 2020-го року.

«Всесвітня федерація сквошу запропонувала такий формат проведення свята, щоб усюди звучала цифра «20», – розповіла виконавчий директор Федерації сквошу України Анастасія Нетребчук. – В усіх куточках Землі, де грають у цю прекрасну гру, тисячі людей, від топових профі до аматорів, в однакових футболках з написом «Back the Bid 2020» провели сквош-турніри у командному форматі 20 на 20. Ми також не залишилися осторонь, адже дуже хочемо, щоб наш вид спорту потрапив до олімпійської родини. Це, безперечно, дасть новий поштовх розвитку сквошу в Україні, держава допомагатиме нам значно активніше».

Турнір у Києві до Дня сквошу зібрав любителів і професіоналів, жінок і чоловіків, дітей і дорослих. Адже мета була – показати, що цей вид спорту доступний і цікавий усім.

Американець Роберт Кеннінг, який уже давно живе і працює в Україні, вірить, що у сквошу в Україні – перспективне майбутнє: «Я граю у сквош останні 10 років – щойно приїхав в Україну, так і почав. Мій шестирічний син Девід займається вже другий рік. Сквош для нас – це фізична підготовка тіла, нам необхідна така активність. Крім того, це просто наша улюблена розвага. Граю я 2-3 рази на тиждень. Тренування проходять дуже плідно – година-дві і сил немає. Можу сказати, що у сквошу в Україні є хороші перспективи для розвитку, адже цей вид спорту розвивається тут на моїх очах, все більше і більше людей захоплюються цією прекрасною грою. На мою думку, сквош – це спорт майбутнього».

Результати турнірів, що проходили у Всесвітній день сквошу по всій планеті, будуть надіслані до Міжнародного олімпійського комітету, аби чиновники МОК зрозуміли, наскільки масовим є цей вид спорту.

Голосування за кандидатів на вступ до програми Олімпіади-2020 пройде восени 2013-го року. Конкурентами сквошу є карате, ушу, скелелазіння, вейкбординг, роликовий спорт, софтбол і бейсбол.

{social}

{iarelatednews articleid=»1295,1274″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *