Back to school або назад у дитинство

wcg-2013-Don-Dinosaur-WilsonПосли видів спорту на ІІ Всесвітніх іграх з єдиноборств у Санкт-Петербурзі в межах культурної програми відвідали сьогодні середню загальноосвітню школу №307. На радість дітлахам легендарні бійці розповіли про свій шлях у спорті, дали кілька цінних порад.

«В дитинстві я пробував себе у багатьох видах спорту – американському футболі, волейболі, боротьбі, – розповів 11-разовий чемпіон світу Дон «Дракон» Уїлсон. – Але коли вперше потрапив на тренування з кікбоксингу, зразу зрозумів: удари руками і ногами – це моє».

«Коли починаєш займатися якимось видом спорту, – говорить чемпіон світу з джиу-джитсу Венсан Парізі, – не треба ставити собі за мету будь-що стати чемпіоном світу. Потрібно просто наполегливо і напружено працювати над собою і власною технікою. А вже потім – чому б і ні? – можна задуматися про титул».

За тим гості залишили унікальні автографи для дітей на білих футболках – не просто власні підписи, але й авторські малюнки. Найбільший резонанс викликали робота Дона Уїлсона:

«Що малюєте, Доне? – обступили легендарного чемпіона дітлахи – це крокодил? Чи динозавр?».

«Ні-ні, зараз буде справжній дракон, – відповідав Уїлсон – секундочку… Стривайте, справді вийшов динозавр».

wcg-2013-Don-Wilson-SomlukВеселу і невимушену атмосферу свята підтримав шкільний хор, який розвеселив гостей пісенькою про жирафа.

Після концертної програми посли перейшли до спортзалу, де взяли участь в уроці фізкультури. Той-таки 59-річний Дон Уїлсон, а разом з ним і головний тренер збірної Росії з дзюдо Еціо Гамба, і олімпійський чемпіон з боксу, чемпіон світу з Муей-Тай Сомлук Камсінг, і ушуїстка Дарина Тарасова, і навіть зовні незворушний онук засновника айкідо Мітсутеру Уєсіба, наче діти малі, стрибали через скакалку та бігали по колу. Зізнаються, таких емоцій давно не переживали – ніби повернулися в дитинство.

«Класна у вас школа, – каже Дон «Дракон» Уїлсон – Хотів би, щоб і мої діти у такій навчалися. І спортивний зал теж дуже гарний. Я, хоч і дуже давно це було, досі памятаю свій перший зал – це ті речі, які залишаються з нами на все життя».

{social}

{iarelatednews articleid=»1759,1758″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *