Баскетбол 3 на 3: еволюційний сезон стартує в Києві 26 травня

basketball-3-on-3-anons2012 рік має стати революційним у розвитку баскетболу 3 на 3 і в усьому світі, і в Україні. Саме з цього року цей різновид баскетболу, який став офіційним наступником вуличного баскетболу і стрітболу, має вийти на новий рівень організації та популярності на планеті.

Третій, по-справжньому повноцінний, чоловічий чемпіонат України з баскетболу 3 на 3 стартує у столиці 26-27 травня. Початок першості відбудеться в рамках святкування дня Києва. Ігри пройдуть на території парку ім. Пушкіна (пр. Перемоги, 40б). Даний тур є відбірковим для команд, які представляють Київську, Чернігівську, Житомирську області та м. Київ.

Початок реєстрації команд о 9:30. Початок змагань о 10:00. У випадку непогоди тур буде перенесено, на цей же день, до спортивного залу середньої школи № 104, що знаходиться за адресою: Пуща-Водиця, вул. Лісна, 28.

Потім регіональні відбіркові етапи чемпіонату по черзі прийматимуть Дніпропетровськ (9-10 червня), Івано-Франківськ (16-17 червня), Кіровоград (23-24 червня), Севастополь (30 червня-1 липня) та Харків (7-8 липня). З кожного регіонального етапу до фіналу виходять по дві найкращі команди. 13 липня в Києві відбудеться додатковий відбірний тур, в якому визначаться два останніх фіналіста. І, нарешті, фінал чемпіонату України пройде у столиці України 14-15 липня.

Переможець чемпіонату України здобуде не лише золоті нагороди, а й унікальну можливість представляти Україну в турнірі серії «Світовий Мастерз тур» у Стамбулі 1-2 вересня. «Світовий Мастерз тур» – це нова ера в розвитку баскетболу 3 на 3. Турнір започаткований Міжнародною федерацією баскетболу ФІБА. В ньому братимуть участь переможці своїх національних чемпіонатів, які гратимуть на регіональних турнірах. А вже звідти найкращі поїдуть на фінал до американського Маямі (22-23 вересня).

Ще чемпіонат України стане головним етапом відбору кандидатів до національної збірної, яка 2012 гратиме в першому офіційному чемпіонаті світу з баскетболу 3х3. Він пройде в Афінах з 23 до 26 серпня.

Також збірну України вже запросили на престижний міжнародний турнір «Відкритий Кубок Москви», де розігруватиметься 45 тисяч доларів призових і кілька індивідуальних призів. Турнір відбудеться в столиці Росії 27-29 липня.

Внутрішні змагання цього сезону завершаться фіналом Кубку України у Києві 18-19 серпня. Причому, вперше в історії вітчизняного баскетболу 3х3 за цей почесний трофей сперечатимуться не лише чоловіки, а й жінки. До того ж фінал Кубку буде останнім етапом підготовки для чоловічої та жіночої збірних України напередодні їхнього виступу на чемпіонаті світу в Греції.

Організатори внутрішніх змагань (Державна служба молоді та спорту України, Федерація баскетболу України та Федерація вуличного баскетболу України) запрошують усіх охочих подати заявки на участь у чемпіонаті та Кубку України з баскетболу 3 на 3. А вболівальників – безкоштовно відвідати захоплюючі поєдинки першості в містах, де відбуватимуться ігри.

{social}

{iarelatednews articleid=»769,726″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *