«Best Fighter 2013»: 19 медалей українських кікбоксерів

kickboxing-best-fighter-2013Збірна України з кікбоксингу повернулася з Італії, де пройшов уже 18-й Кубок світу WAKO (World Association of Kickboxing Organizations) під звучною назвою «Best Fighter». Організатори змагань не приховують, що їхня головна мета – піар, популяризація кікбоксингу, залучення до цього яскравого виду спорту додаткової уваги медіа та спонсорів.

Щороку зростають призові, якими в любительському кікбоксингу бійці абсолютно не розбалувані (тут же найкращі у кожному виді програми заробляють по 10 тисяч євро), відповідно – збільшується кількість учасників, зростає конкуренція. Якщо у першому Кубку світу брало участь 130 кікбоксерів, то нині до Італії приїхало аж 1870 спортсменів із 25-ти країн !

Кубок світу «Найкращий боєць» традиційно приймає курортне місто Ріміні. Та попри «пляжну» атмосферу на його вуличках, у спортивних залах і кабінетах кипить робота. Окрім змагань, які завдяки гарному призовому фонду знову зібрали більшість найсильніших кікбоксерів, пройшли також тренерські і суддівські семінари, представники команд отримали останні директиви перед Всесвітніми іграми з єдиноборств (18-26 жовтня, Санкт-Петербург, Росія).

Україна на турнірі була представлена командою з 23-х спортсменів. Виступали наші у розділах фул- та лайт-контакт, кік-лайт, поїнт-файтинг (який ще донедавна називали «семі-котактом») та музичні форми. Підсумок змагань, які розцінюються і як основний етап підготовки до чемпіонатів континентів і світу, дуже успішний – 5 золотих, 5 срібних і 9 бронзових нагород.

Уже четверте своє золото з «BestFighter» привезла наша тендітна – але аж ніяк не беззахисна – Катерина Соловей, яка минулого року була визнана найкращою спортсменкою змагань. Вона змагалася у ваговій категорії до 55 кг за правилами лайт-контакту. Також золоті медалі вибороли Володимир Демчук (кік-лайт, до 69 кг), Людмила Бєляєва (лайт-контакт, до 50 кг), Іван Ткаченко (фул-контакт, понад 91 кг) та Артем Василенко (кік-лайт, понад 94 кг).

Зі сріблом додому повернулися Роман Гаспарян (фул-контакт, до 81 кг), Павло Саврадон (фул-контакт, до 71 кг), Катерина Гладка (музичні форми), Микита Орлов (поїнт-файтинг, до 69 кг) та Василь Денов (лайт-контакт, до 57 кг).

Бронзовими призерами Кубку світу стали Павло Замятін (лайт-контакт, до 74 кг), Аліна Кравчук (поїнт-файтинг, понад 70кг), Ігор Приходько (фул-контакт, до 86 кг), Андрій Тютюнник (фул-контакт, до 75 кг), Артем Савенко (фул-контакт, до 63,5 кг), Артем Скобченко (фул-контакт, до 54 кг), Катерина Гладка (музичні форми зі зброєю), Артем Василенко (лайт-контакт, понад 94 кг) і Дмитро Карачунов (лайт-контакт, до 42 кг).

{social}

{iarelatednews articleid=»1488,1372,1350″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *